Su Tesisatı

Çekmeköy’ de ev ve işyerlerinize sıhhi tesisat çekilmesi, boruların yenilenmesi veya komple sıhhi tesisat tadilatı hizmetimizle 1992 yıldan beri 7 gün 24 saat sizlerin yanındayız. Su tesisatı konusundaki bütün sorunlarınızı çözüyoruz. Bozuk musluklarınızı, bozuk bataryalarınızı, bozuk çeşmelerinizi tamir ediyor, su kaçak ve arızalarınızı tespit ediyor, bütün su tesisatı tamirat işlerinizi yapıyoruz. Talebiniz halinde de evinizin su tesisatını komple (mutfak tesisatı, lavabo tesisatı, klozet tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, atık su tesisatı) yeniliyoruz. .

Tüm bu işlerimizin yanı sıra Çekmeköy’de su tesisatlarınızın yenilenmesi ve periyodik bakımıyla’ da hizmet vermekteyiz. Tecrübelerimizden yola çıkarak tesisat konusunun ertelenecek ve basite indirgenecek bir konu olmadığını söyleyebiliriz. Tesisat ve ısıtmada tüm tesisat işleriniz şirket bünyemizde mevcuttur. Çalışma saatlerimiz müşterilerimizin isteklerine göre esneyebilmektedir. Tesisat güven ve tecrübeyle birleştiği zaman doğru ve faydalı çözümler sunar. Profesyonel usta teknik ekibimiz tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren personelden oluşmaktadır..

Cihazlarımızla ise son teknolojiyi takip etmekteyiz. Uygun fiyat politikasını ve prensipli çalışma şeklini birleştirerek sizlere kusursuz servis sunuyoruz. Bize ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçerek size en kısa sürede çözüm sağlayalım Su tesisatı konusundaki bütün problemlerinizi çözüyoruz. Çekmeköy’ de ve Maltepe’ nin tüm mahallelerinde su tesisatı ve sıhhi tesisat servisi taleplerinizde 7 / 24 hizmet vermekteyiz..

BİZE İHTİYACINIZ MI VAR? HEMEN SERVİS FORMU OLUŞTURUN!

WhatsApp chat